Kraków - HejOdKrakowa.pl - Akcja

"Hej od Krakowa" współpracuje z

Remax Construct

Firma REMAX CONSTRUCT jest polską firmą z siedzibą w Krakowie, która powstała w 1999 roku i od tego czasu cieszy się rosnącą popularnością na rynku budowlanym. Wzięliśmy udział w wielu inwestycjach, które zaowocowały pasmem sukcesów. .


Odwiedź stronę Naszego sponsora: www.remaxconstruct.pl


Nasz typ: Jak długo na Wawelu
kliknij tytuł żeby posłuchać

wróć

Remax Construct - kim Jesteśmy ?


PL

Firma budowlana

Przedmiotem działalności Spółki jest realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków, konstrukcji budynków biurowych, mieszkalnych i niemieszkalnych, hal produkcyjnych, obiektów przemysłowych i magazynowych, fundamentów pod urządzenia i maszyny, obiektów infrastruktury drogowej. Głównym zadaniem jest wykonywanie konstrukcji budowlanych żelbetowych, stalowych i murowych w generalnym wykonawstwie konstrukcji. W ramach naszej działalności świadczymy usługi w zakresie robót ziemnych, zabezpieczeń wykopów, palowania, robót fundamentowych, żelbetowych, zbrojarskich, murowych, izolacyjnych, montażu konstrukcji stalowych, usług transportowych żurawiami samojezdnymi i stacjonarnymi, montażu i dzierżawy systemów deskowań.

Spółka prowadzi działania zmierzające głównie do pozyskania kluczowych klientów i zleceniodawców robót budowlanych. Oferta skierowana jest do deweloperów, inwestorów indywidualnych i instytucji oraz generalnych wykonawców obiektów budowlanych. Sukces działalności Spółki REMAX CONSTRUCT można zawdzięczać przede wszystkim wysokiej jakości i terminowości świadczonych prac, umiejętnemu dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb klientów oraz konsekwentnej realizacji założeń, które Spółka jako cel postawiła sobie w momencie zawiązania.


Nasza aktywna działalność i profesjonalizm na rynku budowlanym zostały dostrzeżone w konkursie Budowa Roku 2010 organizowanym przez PZITB. W tym roku dwa obiekty budowlane, przy których realizacji braliśmy czynny udział zostały uhonorowane nagrodami I stopnia. Były to Centrum Biurowe Vinci oraz Stadion Piłkarski Cracovia, oba zlokalizowane w Krakowie. To jest dla naszej firmy wielkie wyróżnienie, z którego jesteśmy dumni i które może zachęcić Państwa do nawiązania z firmą REMAX CONSTRUCT bliższej współpracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Siedzimy, gadamy ...


Płyta Hej Od Krakowa powstała z myślą o mieście Kraków i jego mieszkańcach. Wesołe interpretacje muzyczne powodują odruchowo uśmiech na twarzy, a współczesne brzmienia zainteresują także młodzież. Mamy nadzieję, że "Hej od Krakowa" przypadnie do gustu nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale i licznym turystom odwiedzającym nasze miasto Kraków!

Krakofonix / wydawca

Każda z piosenek na płycie została zaaranżowana w innym stylu, by pokazać jak inspiracje potrafią się łączyć i jak wiele z prostych i bardzo podobnych do siebie melodii można zrobić. Znajdziemy współczesne "rihannowe" brzmienia, klimaty latino, gospel, jazz, blues, pop, rock...

Nina Wertz / pomysłodawca

Zapraszamy do słuchania Krakowiaków!

Cały zespół

Partnerzy

Porządny Zastrzyk Muzyki