Partner - Hej od Krakowa

Dance Globe

Szkoła Tańca Dance Globe działa od 2008 roku. Od początku naszym celem było przede wszystkim rozwijanie pasji i miłości do tańca. Ważne jest dla nas profesjonalne podejście do tańca w teorii i praktyce.


Odwiedź stronę Naszego partnera: www.danceglobe.pl


Dance Globe - kim Jesteśmy ?


PL

Szkoła tańca Dance Globe

Szkoła Tańca Dance Globe działa od 2008 roku. Od początku naszym celem było przede wszystkim rozwijanie pasji i miłości do tańca. Ważne jest dla nas profesjonalne podejście do tańca w teorii i praktyce. Prowadzimy zajęcia z tańca współczesnego, jazzu, klasyki, tańca orientalnego. Okazjonalnie organizujemy kursy tańca towarzyskiego. Upust artystycznej energii można dać uczestnicząc także w zajęciach teatru tańca. Uczestnicy kursów mogą zaprezentować swoje umiejętności podczas corocznych prezentacji scenicznych. Organizujemy także pokazy tańca. Chętnie bierzemy udział w różnorakich projektach warsztatowo - tanecznych. Kochamy to, co robimy i działamy w zgodnie z hasłem, że na taniec nigdy nie jest za późno.

Izabela Stańdo - właścicielka szkoły tańca Dance Globe, nauczyciel polonista, instruktor tańca współczesnego, dziennikarz. Autorka ruchu scenicznego w projekcie - Hej, od Krakowa... podczas koncertu na Rynku Głównym 2 czerwca 2012. Na scenie wraz z tancerką Dance Globe.

Siedzimy, gadamy ...


Płyta Hej Od Krakowa powstała z myślą o mieście Kraków i jego mieszkańcach. Wesołe interpretacje muzyczne powodują odruchowo uśmiech na twarzy, a współczesne brzmienia zainteresują także młodzież. Mamy nadzieję, że "Hej od Krakowa" przypadnie do gustu nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale i licznym turystom odwiedzającym nasze miasto Kraków!

Krakofonix / wydawca

Każda z piosenek na płycie została zaaranżowana w innym stylu, by pokazać jak inspiracje potrafią się łączyć i jak wiele z prostych i bardzo podobnych do siebie melodii można zrobić. Znajdziemy współczesne "rihannowe" brzmienia, klimaty latino, gospel, jazz, blues, pop, rock...

Nina Wertz / pomysłodawca

Zapraszamy do słuchania Krakowiaków!

Cały zespół

Partnerzy

Porządny Zastrzyk Muzyki