Partner - Hej od Krakowa

VeraPRINT.pl


Odwiedź stronę Naszego partnera: www.veraprint.pl


VeraPRINT.pl - kim Jesteśmy ?


PL

VERAPRINT oferuje najwyższej jakości produkty poligraficzne. Na pierwszym planie jest Klient oraz jego potrzeby. Z uwagi na swoje przeznaczenie - jakim jest kreowanie wizerunku firmy – poligraficzne materiały reklamowe muszą dobrze wyglądać oraz być wykonane z najlepszych materiałów. Produkty spod znaku VERAPRINT spełniają te wymagania. Prócz wysokiej jakości produktów nasi Klienci zawsze mogą liczyć na krótki czas realizacji oraz racjonalny poziom cen.

Siedzimy, gadamy ...


Płyta Hej Od Krakowa powstała z myślą o mieście Kraków i jego mieszkańcach. Wesołe interpretacje muzyczne powodują odruchowo uśmiech na twarzy, a współczesne brzmienia zainteresują także młodzież. Mamy nadzieję, że "Hej od Krakowa" przypadnie do gustu nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale i licznym turystom odwiedzającym nasze miasto Kraków!

Krakofonix / wydawca

Każda z piosenek na płycie została zaaranżowana w innym stylu, by pokazać jak inspiracje potrafią się łączyć i jak wiele z prostych i bardzo podobnych do siebie melodii można zrobić. Znajdziemy współczesne "rihannowe" brzmienia, klimaty latino, gospel, jazz, blues, pop, rock...

Nina Wertz / pomysłodawca

Zapraszamy do słuchania Krakowiaków!

Cały zespół

Partnerzy

Porządny Zastrzyk Muzyki