Kraków - HejOdKrakowa.pl - Akcja

"Hej od Krakowa" współpracuje z

Biuro rachunkowe Stolarczyk

Profesjonalna i rzetelna obsługa finansowo – księgowa jest naszym obowiązkiem, natomiast celem naszej działalności jest odciążenie Klienta od konieczności zajmowania się własną księgowością i kadrami.


Odwiedź stronę Naszego sponsora: www.stolarczyk-ksiegowosc.pl


Nasz typ: Leć głosie po rosie
kliknij tytuł żeby posłuchać

wróć

Biuro rachunkowe Stolarczyk - kim Jesteśmy ?


PL

Biuro rachunkowe

Od początku działalności naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej, kompleksowej obsługi księgowej i kadrowej naszych Klientów. Kluczem do naszego sukcesu jest ciężka, rzetelna praca oraz indywidualne podejście do Klienta. Ofertę naszego biura kierujemy do każdego przedsiębiorstwa, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności czy wielkość. Często podejmujemy współpracę z Klientem jeszcze przed formalnym rozpoczęciem prowadzenia działalności świadcząc pomoc w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do założenia firmy oraz w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.

Siedzimy, gadamy ...


Płyta Hej Od Krakowa powstała z myślą o mieście Kraków i jego mieszkańcach. Wesołe interpretacje muzyczne powodują odruchowo uśmiech na twarzy, a współczesne brzmienia zainteresują także młodzież. Mamy nadzieję, że "Hej od Krakowa" przypadnie do gustu nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale i licznym turystom odwiedzającym nasze miasto Kraków!

Krakofonix / wydawca

Każda z piosenek na płycie została zaaranżowana w innym stylu, by pokazać jak inspiracje potrafią się łączyć i jak wiele z prostych i bardzo podobnych do siebie melodii można zrobić. Znajdziemy współczesne "rihannowe" brzmienia, klimaty latino, gospel, jazz, blues, pop, rock...

Nina Wertz / pomysłodawca

Zapraszamy do słuchania Krakowiaków!

Cały zespół

Partnerzy

Porządny Zastrzyk Muzyki