Kraków - HejOdKrakowa.pl - Akcja

"Hej od Krakowa" współpracuje z

infobrokerska.pl

Krakowska Agencja Infobrokerska.pl zajmuje się wyszukiwaniem i dostarczaniem informacji. W naszej ofercie znajdą państwo:
- Badania desk research;
- Kontaktowe bazy danych;
- Materiały źródłowe na strony www;
- Raporty dotyczące konkurencji;


Odwiedź stronę Naszego sponsora: www.infobrokerska.pl


Nasz typ: Oj Krakowiak ci ja
kliknij tytuł żeby posłuchać

wróć

infobrokerska.pl - kim Jesteśmy ?


PL

Zdarza się Państwu szukać bezskutecznie w Internecie? Potrzebujecie szczegółowych danych, których nie ma na stronach internetowych? Spędzacie bez rezultatów wiele godzin przed wyszukiwarką? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Krakowska Agencja Infobrokerska.pl zajmuje się wyszukiwaniem i dostarczaniem informacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. W naszej ofercie znajdą państwo:
- Badania desk research;
- Kontaktowe bazy danych;
- Materiały źródłowe na strony www;
- Raporty dotyczące konkurencji;
Badania typu desk research polegają na wyszukaniu i opracowaniu informacji najczęściej dotyczących nowego rynku lub konkretnych zagadnień. Często wraz z tymi badaniami dostarczamy klientowi listę kontaktów jakie mogą być mu potrzebne lub specjalnie na zlecenie tworzymy bazy kontaktów. Każda baza jest unikatowa i zawiera kontakty do osoby odpowiedzialnej za dany dział.
Aby zaistnieć w Internecie obecnie nie wystarczy zwykła strona www, coraz częściej potrzeba unikatowych treści, aby strona była dobra pod SEO. Pomagamy naszym klientom zdobywać takie materiały, które pozwalają na budowanie nowych i atrakcyjnych tekstów oraz baz wiedzy.
Dla agencji interaktywnych przeprowadzamy audyty jakościowe portali internetowych, działając jako klient testowy raportujemy wszystkie nieprawidłowości. Klienci cenią sobie w naszej firmie przede wszystkim pełne zaangażowanie w prowadzone poszukiwania. Pracujemy zarówno dla dużych firm zagranicznych jak i klientów indywidualnych. Wśród naszych klientów jest między innymi Park Biotechnologiczny w Estonii, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, PMR Ltd.

Siedzimy, gadamy ...


Płyta Hej Od Krakowa powstała z myślą o mieście Kraków i jego mieszkańcach. Wesołe interpretacje muzyczne powodują odruchowo uśmiech na twarzy, a współczesne brzmienia zainteresują także młodzież. Mamy nadzieję, że "Hej od Krakowa" przypadnie do gustu nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale i licznym turystom odwiedzającym nasze miasto Kraków!

Krakofonix / wydawca

Każda z piosenek na płycie została zaaranżowana w innym stylu, by pokazać jak inspiracje potrafią się łączyć i jak wiele z prostych i bardzo podobnych do siebie melodii można zrobić. Znajdziemy współczesne "rihannowe" brzmienia, klimaty latino, gospel, jazz, blues, pop, rock...

Nina Wertz / pomysłodawca

Zapraszamy do słuchania Krakowiaków!

Cały zespół

Partnerzy

Porządny Zastrzyk Muzyki