Kraków - HejOdKrakowa.pl - Akcja

"Hej od Krakowa" współpracuje z

ITFB.co

Obszarem działalności ITFB.co jest pełna obsługa Partnerów biznesowych w zakresie świadczenia usług dotyczących marketingu w tym analiz, projektowania, konsultingu, zarządzania. Jedną z naszych wiodących usług jest pozycjonownie stron.


Odwiedź stronę Naszego sponsora: www.itfb.co


Nasz typ: Hej od Krakowa
kliknij tytuł żeby posłuchać

wróć

ITFB.co - kim Jesteśmy ?


PL

Nie sposób rozdzielać Twoich i Naszych interesów, ponieważ w przypadku szeroko rozumianych działań z dziedziny marketingu, w tym reklamy, PR czy zarządzania, dążymy do wspólnego celu. Wynika to z prostego i oczywistego faktu. Nasze wynagrodzenie za pracę jest ściśle powiązane z sukcesem Twojego biznesu. Zatem Twój sukces jest Naszym sukcesem.

Jesteśmy Partnerami, ponieważ współdziałamy dla Twojej i Naszej wspólnej korzyści !

Siedzimy, gadamy ...


Płyta Hej Od Krakowa powstała z myślą o mieście Kraków i jego mieszkańcach. Wesołe interpretacje muzyczne powodują odruchowo uśmiech na twarzy, a współczesne brzmienia zainteresują także młodzież. Mamy nadzieję, że "Hej od Krakowa" przypadnie do gustu nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale i licznym turystom odwiedzającym nasze miasto Kraków!

Krakofonix / wydawca

Każda z piosenek na płycie została zaaranżowana w innym stylu, by pokazać jak inspiracje potrafią się łączyć i jak wiele z prostych i bardzo podobnych do siebie melodii można zrobić. Znajdziemy współczesne "rihannowe" brzmienia, klimaty latino, gospel, jazz, blues, pop, rock...

Nina Wertz / pomysłodawca

Zapraszamy do słuchania Krakowiaków!

Cały zespół

Partnerzy

Porządny Zastrzyk Muzyki